Jei norite apytiksliai klasifikuotiMotociklų padangos, jas galima suskirstyti į padangas su kameromis ir padangas be kameros (automobilių mechanikai dažniausiai vadina bekamerinėmis padangomis). Kamerinės padangos palaiko orą kameros viduje ir nereikalauja tikslaus padangos ir ratlankio kontakto. Net jei oro slėgis žemas, nereikia jaudintis, kad padanga nukris nuo rato ir sukels nuotėkį. Todėl kamerinės padangos dažniausiai naudojamos visureigiuose ir amerikietiškuose gatvės automobiliuose, kuriuose naudojami ratlankiai ir laidai. Bekamerinių padangų principas yra naudoti specialią plieninio žiedo (ratlankio) ratlankio struktūrą ir padangos kraštą, kad būtų sandarinamas oras karkase. Net jei padangą pradurtų pašalinis objektas, oras nedings iš karto, o pradūrimo taisymas taip pat yra labai patogus, todėl yra labai populiarus tarp motociklininkų. Pastaraisiais metais bekamerės padangos pamažu buvo naudojamos įprastuose motocikluose. Galima pastebėti, kad dviejų tipų padangos turi savo stipriąsias puses.
Paprastai kvalifikuotasMotociklų padangosyra pažymėti dydžiu, maksimalia apkrova, vidiniu pripūtimo slėgiu, standartiniu ratlankiu ir prekės pavadinimu bei kryptimi. Pavyzdžiui, išorinė padanga pažymėta 90/90–18 51S specifikacija, iš kurių pirmieji 90 reiškia, kad plotis yra 90 mm; 90 po „/“ reiškia plokščią santykį (%), ty aukštis yra 90 % pločio; 18 reiškia, kad vidinis padangos skersmuo yra 18 colių (1 colis = 2,54 cm),
Kai kurios padangos nenurodo plokštumos santykio, o tai reiškia, kad plokščių santykis yra 100%, tai yra, plotis lygus aukščiui.